Labyrint
V pátek 29. května 2026 se žáci 2. A a 2. B vydali oslavit Den dětí do zábavného dětského centra Labyrint. Děti si užily spoustu pohybu, her, prolézaček i společné zábavy se svými kamarády.
Cestou do centra jsme se zastavili také v historické Ledovně u zámku, kde jsme se příjemně ochladili.
Děti si celý den užily a akce se velmi vydařila.