Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahájení školního roku 2020/21

Zahájení školního roku 2020/21Škola zahájí ve školním roce 2020/2021 svou činnost v plném rozsahu, od žáků se před prvním příchodem do školy nevyžaduje prohlášení o bezinfekčnosti, pro organizaci vstupu žáků do budovy školy a pohybu osob před budovou školy (s výjimkou rodičů žáků prvních tříd) nejsou stanovena žádná mimořádná pravidla, počet žáků ve skupinách není nijak omezen.

Osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit.

Od začátku školního roku (s výjimkou 1. září rodičů 1. tříd) je nutné omezit pobyt zákonných zástupců a dalších osob uvnitř budovy škol, proto žádáme rodiče, aby na své děti čekali před školou a nevstupovali do prostoru šaten.

Vzhledem k měnící se situaci budou průběžné informace o stanovených hygienických a protiepidemických pravidlech zveřejňovány na stránkách školy, nástěnce ve sborovně a učitelům, rodičům, případně žákům zasílány prostřednictvím systému Bakaláři.

Ve škole je nezbytné dodržovat zásady osobní a respirační hygieny, tedy kašlat a kýchat nejlépe do jednorázového kapesníku a ten neprodleně vyhodit a následně si umýt ruce.

V co nejkratším čase po příchodu do budovy si každý žák důkladně umyje ruce, popřípadě provede dezinfekci rukou (I. stupeň – zajistí třídní učitelé, II. stupeň – ranní dozor u šaten), a následně dodržuje hygienu rukou po celou dobu svého pobytu ve škole. Škola na nutnost takového postupu opakovaně upozorňuje.