Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Zaměstnanci

Kontakty

Vedení školy

Ředitel školy

Mgr. Karel Dolák

zajišťování, organizace, řízení a kontrola činnosti a provozu školy jako právního subjektu. Odpovědnost, působnost a pravomoc ředitele vychází ze zákona č. 564/1990 Sb., § 3 odst. 3, ve znění pozdějších zákonů a předpisů

Statutární zástupce ředitele

Mgr. Milena Bendová

kontrola, řízení, hodnocení a organizace výchovně vzdělávacího procesu I. i II. stupně školy v oblasti přírodovědných předmětů

Zástupce ředitele školy

Mgr. Šárka Pokorná

kontrola, řízení, hodnocení a organizace výchovně vzdělávacího procesu I. i II. stupně školy v oblasti humanitních předmětů

Třídní učitelé - první stupeň

1. A

Mgr. Hana Novotná

1. B

Mgr. Jindra Valentová

1. C 

Mgr. Alena Mikundová

2. A

Mgr. Marie Butorová

2. B

Mgr. Ilona Kučerová

3. A

Mgr. Jarmila Jakubová

3. B

Mgr. Mirka Tomková

4. A

Mgr. Radka Brancovská

4. B 

 Mgr. Michaela Kovářová

 

 

5. A

Mgr.  František Pažourek

 5. B

Mgr. Markéta Šedivá

Třídní učitelé - druhý stupeň

6. A

Mgr. Radka Pešlová

 

6. B

Ing. Eva Netoušková

 

 

 

 

7.A

Mgr. Milena Železná 

 

8. A

Mgr. Zuzana Butorová 

 

9. A

Mgr. Pavla Kučerová

 

7. B

Mgr. Sylva Doležalová

 

 

 

 

8. B

Ing. Nela Auerová 

 

9. B

Mgr. Lenka Andertová                                                  

 8. C

 Mgr. Danuše Ročková

 

 

  

 

 

 

Netřídní učitelé

Mgr. Jana Karásková

 

Mgr. Marika Indrová

 

Mgr. Jindřich Juříček

 

Mgr. František Hudek

Mgr. Kateřina Jurová

Mgr. Jiří Mahr

 

Bc. Iva Vašourková 

 

Bc. Jakub Šturala

 

 

 

Bc. Veronika Dvořáková 

 

                                                                         

 

Mgr. Lenka Žižková

 

Koordinátor

mezinárodního programu GLOBE

Mgr. František Pažourek

aktivity GLOBE, příprava ekologických a environmentálních projektů, příprava podkladů pro Třebíčský zpravodaj, realizace projektu v rámci Grantového systému města Třebíč GLOBE škola, příprava a realizace projektu mezinárodní spolupráce Erasmus

Výchovný poradce

Mgr. František Pažourek

Mgr. František Hudek

volba povolání, rozmísťovací řízení, výchovné a kázeňské problémy žáků, linka důvěry, schránky důvěry, integrace žáků, pohovory a jednání se žáky, rodiči, PPP, MÚ, PČR.

Správce a koordinátor prostředků výpočetní techniky

Mgr. František Hudek

 

Vychovatelky ŠD a ŠK

Bc. Doláková Zuzana

Bc. Thérová Alexandra 

Bc. Pochopová Veronika

Bc. Jíchová Veronika

Bc. Vašourková Ivana

Vondráčková Jitka

 

 

                           

Asistenti pedagoga

Brabcová Jana

Nevrzalová Jitka

Bc. Thérová Alexandra

Marie Matoušková

 

Speciální pedagog

Mgr. Pavla Nedomová

Náboženství

Mgr. Marie Pořízová

 

Služba u vchodu 

Michaela Hrazdilová

Ekonom

Eva Procházková

účetnictví, hospodaření a ekonomika školy, sledování rozpočtů, administrativa a dokumentace školy, ekonomické rozbory a plánování, ekonomická, finanční a hospodářská dokumentace, uzávěrky, statistiky, směrnice, zásady, čerpání FKSP - rozpočet, čerpání rozpočtu, potřebná legislativa.

Referent majetkové správy

Bc. Iveta Segerová Dis.

přijímání návštěv, evidence požadavků pracovníků, obsluha telefonní ústředny, příjem a odesílání faxů, kopírování dokumentů, výkaznictví, vyřizování objednávek, třídění pošty, zpracování úřední korespondence a příprava inventarizačních seznamů

Školní jídelna

Vedoucí školní jídelny

Oldřiška Zvěřinová

zajištění, organizace, řízení a kontrola činnosti a provozu školního stravování, účetnictví ŠJ, doplňková činnost

Bdinková Ludmila

Budínová Drahomíra

Čejková Eliška

Chromá Marcela

Milostná Renata

Budínová Zuzana

Vybíralová Jana

Provozní zaměstnanci

Školník, technik BOZP, požární preventista

František Nedvědický

zajištění, řízení a kontrola práce uklízeček, oblasti BOZP a PO školy, revize, oprava a údržba, MTZ školy

Budínová Miroslava

Kobelková Jaroslava

Hamanová Zuzana

Vávrová Dana

Otáhalová Petra

Správce školního areálu a tělocvičen

Ondřej Šmíd

Jiří Obrdlík

Správce školní zahrady a metodik pěstitelských prací

Mgr. František Pažourek