V úterý 9. června ve 13 hodin probíhalo ocenění nejlepších žáků základních škol od pana starosty Mgr. Pavla Pacala. Za naši školu byly oceněny Izabela Krčálová a Adéla Ondráčková za výbornou reprezentaci školy v soutěžích, za výborné chování a prospěch a za aktivní přístup ke škole.
Více